Меню KDT
МЕНЮ
logo.png?_=1583829163

НҰР-СҰЛТАН ҚАЛАСЫ №64 МЕКТЕП-ЛИЦЕЙІНЕ ҚОШ КЕЛДІҢІЗДЕР! 

МЕКТЕП МИССИЯСЫ-МЕКТЕП МАҚСАТЫ
БҮГІНГІ КҮНМЕН ӨМІР СҮРІП, БОЛАШАҚТЫ ҚАМДАЙМЫЗ

    

 

№ 64 мектеп-лицей

 

2019-2020 о.ж. арналған үйірмелердің жұмыс  кестесі

 

Жетекшінің аты-жөні

Үйірме атауы

Жұмыс уақыты

Байланыс телефоны

Техникалық, қол өнер үйірмелері

  1.  

Бақжан Әйгерім

«Өнерлі өрендер» қол өнер үйірмесі /

Сенбі: 1 топ:

            11.00-11.40

2 топ: 12.00-13.00

3 топ: 13.00-14.00

 

87078070252

  1.  

Смағұл Жетпіс Әбдіғалиұлы

Қолданбалы өнер, Ұлттық құндылықтар

 Сенбі  І топ: 

               09.00-40

ІІ топ:

 

 

87777680235

  1.  

Бәкіржан Әділ Ғабдылғамитұлы

«Арт» студия суретшілер үйірмесі

Сенбі І топ: 9.00-9.40

          ІІ топ:  10.00-10.40

         ІІІ топ: 11.00-11.40

 

 

87772872423

  1.  

Кауметова Бақытгүл Төкеновна

«Жас аспаз» үйірмесі

/5-9 сыныптар/

Бейсенбі: І топ - 09.25-10.10

            ІІ топ-10.25-10.55

            ІІІ топ -11.30-11.10

87022901238

Ән, музыка, хореография үйірмелері

5

Сарсенбаева Толқын Жұмағазиевна

«Нәзік әуен», «Шаттық» эстрадалық ән ансамблі

Сейсенбі: 14.00-14.40

                  14.45-15.25

Сәрсенбі: 10.00-10.40

                  10.45.-11.25

Жұма:       10.00-10.40

    10.45-11.25

87078502484

6

Кудерина Жанар Ағзамовна

«Қарлығаш» дәстүрлі

Дүйсенбі:   10.00– 11.20

 

87026924216     

«Қарлығаш» эстрадалық ән ансамблі

Сейсенбі 1400 – 1520

Бейсенбі 1000 – 1040

                                      

7

Сарсенбаева Толқын Жұмағазиевна

 

 

 Хор – кіші топ

Сейсенбі: 12.00-12.40

                  12.45-13.25

Сәрсенбі: 11.20.-12.00

                  12.05.-12.45

Жұма:       12.00-12.40

                   12.45-13.25

 

87078502484

 

8

Кудерина Жанар Ағзамовна

Хор – үлкен топ

Сейсенбі 1220 – 1340

Жұма      1220 – 1340

 

87078449007

9

Жакеева Айжан Жақсылыққызы

«Сарыарқа» үлгілі би ансамблі

 Жұма: І топ -  15.00-15.40

             ІІ топ -15.45-16.20

Сенбі:

 І топ -  11.00-11.40

               11.45-12.20

ІІ топ - 12.30-13.10

 

 

 

87058356575

10

Савченко Л.З

Балдық биі

Дүйсенбі: 11.00-11.40

                  12.00-12.40

Сәрсенбі: 11.00-11.40

87476732674

11

Сералиева Карлығаш Сталбековна

Домбыра ансамблі, жеке домбырада ойнау

Сәрсенбі:

І топ:

ІІ топ:

Бейсенбі

І топ:

 

 

87024336575

Спорттық үйірмелер

 

12

Орманбекова Ләззат Сансызбаевна,

Кнәз Сапархан

Волейбол /қыздар, ұлдар/5-9 сыныптар/

Сенбі :

87029679916

87001100450

13

Орманбекова Ләззат Сансызбаевна

Тоғыз құмалақ

 /5-7 сыныптар/

 

87001100450

 

14

Ахметжанов Бағлан Сералиұлы

Шаңғы дайындығы

/ 5-11 сыныптар/

 16.00-18.00

87782126977

15

Хурметхан Олжас

Баскетбол  / қыз, ұлдар/

5-9 сыныптар

  1.  

87024942000

16

Тукешев Ербол

Шахманович

Баскетбол /ұл/

8-9 сыныптар

 

877761979383

17

Нұржауов Рамазан Қайратович

Футбол/ 5-9 сыныптар/

 

87001661986

18

Жылқыбаев Жақсыбек Галимович

Бокс / 5-9 сын./

 

 

Басқа үйірмелер:

20

Жанұзақ Булвар Баймахановна

«Сырласу» психологиялық клуб

1 топ: Дүйсенбі   11.05-12.30

 2 топ:Сейсенбі   14.00-15.25

 

87751246020

21

Ахметов Мұрат Ескендірұлы

«Жас жол инспекторлары» ЖҚЖИ тобы

Жұма: 10.00-10.40

             11.00.-11.40

Сенбі: 10.00-10.40

             11.00.-11.40

87023044182

22

Шахмат

Манкеев Роулан Бауыржанович

1-4 сыныптар

Сейсенбі : 12.00-12.40

Сәрсенбі: 12.40-13.20

Бейсенбі: 11.55-12.35

87029055570

23

Билибаева Нариман Аманбаевна

 

 

«Жас гүл өсіруші»

1 топ: /5-7 сын/

 Дүйсенбі: 11.00-11.40

Сейсенбі: 12.00-12.40

Сәрсенбі: 12.00-12.40

2 топ: /8-9 сын/

 Сәрсенбі: 15.00-15.40

Бейсенбі:   16.00-16.40

Сенбі:         11.00-11.40

 

 

 

87017237805

24

Хайымхан Жансая

 

 

«Жас ақындар»  мектебі

 

Жұма:1-11 сыныптар      

Дүйсенбі: 10.00-10.40

                  14.45-15.25

Сенбі:       10.00-10.40

                  11.00-.11.40

 

 

 

87770415432

25

Сахна өнері

Дүйсенбі: 10.00-10.40

                  14.00-14.40

Сейсенбі: 10.00-10.40

                  14.45-15.25

Сәрсенбі: 10.00-10.40

 

26

Мұқанбаева

Жарқын

 Балмұқанқызы

Психологиялық  клуб «Психология әлемі»

Жұма: 10.00-10.40

Сенбі: 10.00-10.40

 

 

 

87026152395

Көшбасшылар   мектебі

Дүйсенбі 10.00-10.40

Сейсенбі  10.00-.10.40

                  14.25.15.25

27

Аманжолов Рахметолла Нығметұлы

«Жас құтқарушы» үйірмесі

Сенбі: 11.00-11.40

/ 8-10 сыныптар/

87014609361

28

Бекназарова Дина Омаровна

«Адал ұрпақ» клубы

Сәрсенбі: /6-10 сыныптар

87471859645

29

Байтукенова Эльмира Дауренбековна

«Юные любители поэзии»

 5,6 сыныптар

5 сыныптар Сәрсенбі:

                     10.00-10.40

Сенбі:          10.00-10.40

6 сыныптар Сәрсенбі  11.00-11.40

                     Сенбі:      11.00-11.40

87710224378