Меню KDT
МЕНЮ
logo.jpg

АСТАНА ҚАЛАСЫ №64 МЕКТЕП-ЛИЦЕЙІНЕ ҚОШ КЕЛДІҢІЗДЕР! 

МЕКТЕП МИССИЯСЫ: 
БҮГІНГІ КҮНМЕН ӨМІР СҮРІП, БОЛАШАҚТЫ ҚАМДАЙМЫЗ

№64 мектеп – лицейінің мұғалімдердің тізімі

 

Тегі, аты-жөні

Лауазымы

  1.  

Баймуратова Бану Алимжановна

Директордың міндетін атқарушы

  1.  

Досмаганбетова Гулим Алтаевна

Директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары

  1.  

Курманбекова Айнаш  Керейбаевна

Директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары

  1.  

Усербаева Айнур Сатыбалдиевна

Директордың оқу-ісі жөніндегі орынбасары

  1.  

Жусупова Гульжамиля Ильясовна

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

  1.  

Ахметов Мурат Ескендирович

Директордың инновация ісі жөніндегі орынбасары

  1.  

Тулепбергенова Гульмира Амановна

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

  1.  

Табыспаева Жанат Абеновна

Директордың ғылыми-әдістемелік ісі жөніндегі орынбасарының міндетін атқарушы

  1.  

Озатұлы Ақниет

Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Аманова Гульнур Окановна

Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Махметова Тоқтар Сайлауовна

Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Жусупбекова Динара Батыровна

Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Жусупбекова Акнур Малайдаровна

Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Шотпаева Алтынгуль Бахриденовна

Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Ботбавеа Алмагуль Орынбековна

Қазақ тілі, өзін өзі тану пәні мұғалімі

  1.  

Стыбаева Кулжайна Абдуллаевна

Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Аубакирова Меруерт Сериковна

Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Буланбаева Галина Аксеитовна

Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Нурбекова Дана Шохановна

Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Карлыгашева Сандугаш Абкеновна

Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Байтукенова Эльмира Дауренбековна

Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Омарова Роза Советовна

Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Ибраимова Дильда Сериковна

Орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі

  1.  

Енсебаева Светлана Каировна

Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Жиланкозова Раиса Рахимжановна

Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Касымова Гульнар Таукышовна

Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Биболова Гаухар Сагатбековна

Орыс тілі мен әдебиет пәні мұғалімі

  1.  

Матай Бақытгүл Жакыпбековна

Математика  пәні мұғалімі

  1.  

Сагимбаева Жазира Мухтаровна

Математика пәні мұғалімі

  1.  

Саржанова Марзия Молдабаевна

Математика пәні мұғалімі

  1.  

Уалиева Жания Рахимовна

Математика пәні мұғалімі

  1.  

Боранбаева Әсел Сайынқызы

Математика пәні мұғалімі

  1.  

Есенбеков Болат Талгатович

Математика пәні мұғалімі

  1.  

Миниязова Гульвира Жанғабылқызы

Математика пәні мұғалімі

  1.  

Аширбаева Мағрипа Қожақатовна

Математика пәні мұғалімі

  1.  

Султанбекова Іңкәр

Математика пәні мұғалімі

  1.  

Калияскарова Мариям Сакеновна

Математика пәні мұғалімі

  1.  

Жұмақын Жанар

Математика пәні мұғалімі

  1.  

Талканбаева Куланда Ахметовна

Физика пәні мұғалімі

  1.  

Тореханов Самат Рахматуллаевич

Физика пәні мұғалімі

  1.  

Мырзақұлов Арман Аскербекұлы

Физика пәні мұғалімі

  1.  

Бекботаева Анапия Асановна

Информатика пәні мұғалімі

  1.  

Төлеген Куагер

Информатика пәні мұғалімі

  1.  

Саттарова Жаннар Егизбаевна

Информатика пәні мұғалімі

  1.  

Спабекова Гулжан Рахманбердиевна

Информатика пәні мұғалімі

  1.  

Нурпейсова Гулим Бейсеновна

География пәні мұғалімі

  1.  

Қордабай Мөлдір Марғұланқызы

География пәні мұғалімі

  1.  

Киргизбаева Баян Даутбаевна

География пәні мұғалімі

  1.  

Билибаева Нарима Аманбаевна

Биология, өзін өзі тану пәні мұғалімі

  1.  

Молдабекқызы Әсел

Биология  пәні мұғалімі

  1.  

Мадиева Гульнар Колумбетовна

Биология пәні мұғалімі

  1.  

Джаксибаева Баян Джұмамұратовна

Биология пәні мұғалімі

  1.  

Ізәлі Жадыра Мырзаханқызы

Химия пәні мұғалімі

  1.  

Жангабулова Жаныл

Биология пәні мұғалімі

  1.  

Жылқыбаева Әсем Жұмабекқызы

Биология пәні мұғалімі

  1.  

Жұмахан Тілеухан

Биология пәні мұғалімі

  1.  

Сүлейменова Ұлжан Төлегенқызы

Химия пәні мұғалімі

  1.  

Куанышкалиев Мэлс Кайырбекович

Тарих пәні мұғалімі

  1.  

Толегенова Сапияхан Балтабаевна

Тарих пәні мұғалімі

  1.  

Бекназарова Дина Омаровна

Тарих пәні мұғалімі

  1.  

Тыгымбаев Танирберген Айтбаевич

Тарих пәні мұғалімі

  1.  

Жұмабаев Таурат Темурұлы

Тарих пәні мұғалімі

  1.  

Садвакасова Айман Елеукеновна

Тарих пәні мұғалімі

  1.  

Шаймұрат Нұрдаулет

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

  1.  

Айтжанова Роза Кабдрашевна

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

  1.  

Какенова Кулян Кошановна

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

  1.  

Едилова Гульсим Тулеевна

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

  1.  

Байдүйсен Бауыржан Амангельдыұлы

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

  1.  

Куланбаева Рыскуль Мирсагатовна

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

  1.  

Оспанова Сымбат Нұрханқызы

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

  1.  

Мадимарова Махабат Еркиновна

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

  1.  

Уахитов Медет Мейрамович

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

  1.  

Жакупбекова Арна Куттыбековна

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

  1.  

Саурыкова Камшат Азимбековна

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

  1.  

Қабылда Ақмарал Қабылдақызы

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

  1.  

Амангельдиева Лаура Амангельдиевна

Ағылшын тілі пәні мұғалімі

  1.  

Жумабаева Куляш Мергенбаевна

Технология пәні мұғалімі

  1.  

Аманжолов Рахметолла Нигметович

А.Ә.Д. мұғалімі

  1.  

Смағұл Жетпіс Әбдіғалиұлы

Технология пәні мұғалімі

  1.  

Тұрғанбекова Әдемі Нұрланқызы

Технология пәні мұғалімі

  1.  

Бәкіржан Әділ Ғабдылғамитұлы

Сурет пәні мұғалімі

  1.  

Кауметова Бахыткуль Тукеновна

Технология пәні мұғалімі

  1.  

Кудерина Жанар Агзамовна

Ән күй пәні мұғалімі

  1.  

Сарсенбаева Толқын Жумагазыевна

Ән күй пәні мұғалімі

  1.  

Жакеева Айжан Жаксылыковна

Би мұғалімі

  1.  

Жумагалиев Ернур Есмуратович

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

  1.  

Орманбекова Ляззат Сансызбаевна

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

  1.  

Мусин Маулет Кудайбергенович

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

  1.  

Тукешев Ербол Шахманович

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

  1.  

Сәкенов Жанат Боранәлиұлы

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

  1.  

Нуржауов Рамазан Кайратович

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

  1.  

Ахтаев Марлен Серикболович

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

  1.  

Құсманов Серікбол Құмарбекұлы

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

  1.  

Ахметжанов Бағлан Сералиевич

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

  1.  

Кеңес Абай Нышанбекұлы

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

  1.  

Хұрметхан Олжас

Дене шынықтыру пәні мұғалімі

  1.  

Искакова Айман Аскаралиевна

Психолог

  1.  

Муханбаева Жаркын Балмухановна

Тәлімгер

  1.  

Жакупова Алтын Толеухановна

Өзін тану пәні мұғалімі

  1.  

Аяпбергенова Нургуль Сайлауовна

Өзін тану пәні мұғалімі

  1.  

Жорабекова Гульжан Наурызбаевна

Кітапхана меңгерушісі

  1.  

Тукенова Айтбала Каратаевна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Султанова Гульшира Кожахметовна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Нурахметова Айгуль Жаксылыковна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Даутбаева Алия Бауыржановна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Какжанова Зауреш Катрановна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Бекжанова Бахтигүл Нурмухамбетовна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Арпабаева Баян Габбасовна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Ибекова Роза Нарбековна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Еженхан Манаргул

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Арыстанова Карлыгаш Акылбековна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Алдешова Гульмира Белдибековна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Жагипарова Каршыга Конысбековна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Кенбейлова Сандугаш Казтаевна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Байболова Сағыныш Сагиндыковна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Сманова Гульназ Сантаевна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Аманбаева Маншук Бадановна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Жайшыбекова Айнура Оралбековна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Кабдуалиева Гулзана Абдоллаевна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Омирзах Жұлдызхан

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Каирова Гульмира Мейрамбековна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Хожамбергенова Амина Анафияевна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Шайбекова Сандугаш Аскаповна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Байкен Зульфия Серикқызы

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Тулепбекова Жулдуз Жумабаевна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Оспанова Лаура Канатовна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Дамет Маржан Искендировна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Қалдыбекқызы Жанар

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Жуламанова Темирбулат Кожаковна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Турсбекова Елшат Сабитхановна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Абдрахманова Эльмира Саяновна

Бастауыш сынып мұғалімі

  1.  

Байменова Айгерим Гайдаровна

Ұйымдастырушы-педагог