Меню KDT
МЕНЮ
logo.jpg

АСТАНА ҚАЛАСЫ №64 МЕКТЕП-ЛИЦЕЙІНЕ ҚОШ КЕЛДІҢІЗДЕР! 

МЕКТЕП МИССИЯСЫ: 
БҮГІНГІ КҮНМЕН ӨМІР СҮРІП, БОЛАШАҚТЫ ҚАМДАЙМЫЗ

 

 
2018-2019 оқу жылы
Үйірмелердің сабақ
К Е С Т Е С І

Жетекшінің аты-жөні

Үйірме атауы

Жұмыс уақыты

Телефон

Техникалық, қол өнер үйірмелері

 

1

Тұрғанбекова Әдемі Нурланқызы

Нунофельтинг қолданбалы өнер үйірмесі

1 топ:/ 5 сын/

                       Сенбі: 12.00-13.00

2 топ: / 6 сын/

                       Сенбі: 13.00-14.00

87058556162

 

2

Жұмабаева Күләш Мергенбаевна

«Өнерлі өрендер» қол өнер үйірмесі

1 топ: /8-9 сын/

                     Сенбі: 10.00-11.00

2 топ: /6-7 сын/

                    Сенбі:11.00-12.00

87021190117

 

3

Смағұл Жетпіс Әбдіғалиұлы

Қолданбалы өнер үйірмесі

1 топ:/6 -7 сын/

                 Дүйсенбі: 10.25-11.05

              Сәрсенбі: 9.30-10.10

87777680235

 

5

Бәкіржан Әділ Ғабдылғамитұлы

«Жас суретші» үйірмесі

1 топ:  /5 сын/

                 Сенбі: 9.00-9.40

2 топ:  /6-7 сын/

                      Сенбі: 10.00-10.40

87772872423

 

Ән, музыка, хореография үйірмелері

 

6

Сарсенбаева Толқын Жұмағазиевна

«Нәзік әуен», «Шаттық» эстрадалық ән ансамблі

1 топ: /1-4 сын/

                   Сейсенбі: 11.00-11.40

             Сенбі:  9.00-10.25

2 топ: /5-8 сын/

                 Сейсенбі: 12.00-13.25

                  Бейсенбі: 10.00—11.25

87078502484

 

7

Кудерина Жанар Ағзамовна

«Қарлығаш» дәстүрлі,эстрадалық ән ансамблі

1 топ /1-4 сын/

                  Дүйсенбі: 12.00-12.40

                 Сәрсенбі: 10.00-11.25

2 топ: /5-7 сын/

                 Дүйсенбі: 10.30-11.55

3 топ: /8-11 сын/

           Сенбі: 10.00-11.25

87078449007

 

8

Шамшиев Алмат

«Сарыарқа» би ансамблі

1 топ:/ 9-11 сын/

                Дүйсенбі: 14.00-16.00

              Сәрсенбі:14.00-16.00

          Сенбі: 9.00-10.00

2 топ: /5-6 сын/

            Дүйсенбі:11.30-13.30

           Сәрсенбі:11.30-13.30

      Жұма: 11.30-13.30

      Сенбі: 10.00-11.00

3 топ:  /7-8 сын/

            Сейсенбі:11.30-13.30

            Бейсенбі: 11.30-13.30

               Сенбі: 11.00-13.00

87476526477

 

9

Сералиева Карлығаш Сталбековна

Домбра ансамблі, жеке домбырада ойнау

1 топ: /1-4 сын/

               Сейсенбі:10.15-11.00

                Сенбі:  10.15-11.00

2 топ : /5-7 сын/

                    Сәрсенбі: 8.45-10.15

                    Сенбі:      8.45- 10.15

3 топ: /8-11 сын/

                     Сәрсенбі:13.30-14.10

                 Сенбі: 12.30.-14.00

87024336475

 

10

Айдосова Аяулым Ерғазиевна

Классикалық ән айту,

 Хор

 

1 топ:  классикалық ән айту тобы «Болашақ» /1-4 сын/

                  Дүйсенбі:10.00 -11.20

                Сәрсенбі:12.30-13.10

              Сенбі:     10.00-11.20

2 топ:   Хор «Байтерек» /5-7 сын/

              Дүйсенбі:11.20-12.40

              Сәрсенбі:10.00-10.40

                                11.40-12.20                                        Сенбі:     11.20-12.40

3 топ:   Хор «Байтерек» /8-10 сын/

             Дүйсенбі:12.40 - 14.00

            Сәрсенбі:12.40 - 14.00

         Жұма   12.40 -13.20

           Сенбі:  12.40 - 14.00

87471036068

 

порттық үйірмелері

 

 

 

Орманбекова Ләззат Сансызбаевна

Волейбол /қыз/

 

1 топ:/9-10 сын/
        Сейсенбі:19.00-20.20                    

                                                                                            

2 топ: /7-8 сын/

                     Бейсенбі: 19.00-20.20

3 топ:/ 3-4 сын/

                            Жұма: 09.00-10.20

4 топ: /5-6 сын/

                            Жұма: 10.30-11.50

                           Сенбі: 9.00-10.20

87001100450

87029679916

Тоғыз құмалақ

1 топ: /8 сын/

                          Сейсенбі: 15.00-16.20

2 топ: /9 сын/

                    Жұма: 15.00-16.20

3 топ: / 5,6 сын/

                     Сенбі: 11.00-11.40

13

Ахметжанов Бағлан Сералиұлы

Қысқы Президенттік көп сайыс

 1 топ:/ 8 сын/

                     Сенбі: 15.30-16.50

2 топ: / 10-11 сын/

                            Дүйсенбі: 19.00-20.20

87782126977

14

Жұмағалиев Елнұр Есмұратович

Волейбол /ұл/

1 топ: /8-9 сын/

                           Сейсенбі: 19.00-20.20

2 топ: /5-6  сын/

                             Сенбі: 9.00-10.20

87002388330

15

Құсманов Серік Құрманбекұлы

Баскетбол /қыз/

1топ: /9-10 сын/

                          Дүйсенбі:19.00-20.20

2 топ: /4-6 сын/

                     Сенбі: 10.45-12.05

87009631500

16

Құрметхан Олжас

Баскетбол  / қыз/

1 топ:/5-7 сын/

                    Сенбі: 14.00-15.20

87024942000

17

Ахтаев Марлен Серикболович

Қазақша күрес

1 топ: /10-11 сын/

                        Сенбі: 11.00—12.30

87018433295

18

Сакенов Жанат Боранәліұлы

Футбол

1 топ: /10-11 сын/

                            Сенбі: 12.30-13.40

87084179094

19

Нұржауов Рамазан Қайратович

Футбол

1 топ: /5-8 сын/

                            Сенбі: 12.20-13.40

87001661986

16

Тукешев Ербол

Шахманович

Баскетбол /ұл/,

 

1 топ:       /7,8,9,10 сын/

                           Сәрсенбі: 19.00-20.20

3 топ: /3-4 сын/

                            Жұма: 9.00-10.20

4 топ: /5-6 сын/

                            Жұма: 10.30-11.50

                            Сенбі: 10.45-12.05

877761979383

Жазғы Президенттік көпсайыс

1 топ: /5-6 сын/

                     Сенбі: 15.30-16.50

2 топ: /7,8,9 сын/

                    Сенбі: 16.50-18.10

Басқалары:

17

Искакова Айман Аскаралиевна

«Жан жарасымы» психологиялық клуб

1 топ: /5 сын/   Жұма: 9.30-10.50

2 топ: /6 сын/   Жұма:11.10-12.30

3 топ: /7 сын/   Жұма: 12.40—13.20

87788181628

18

Жанұзақ Булвар Баймахановна

«Сырласу» психологиялық клуб

1 топ: /7 сын/ Сейсенбі: 11.10-12.30

87751246020

19

Ахметов Мұрат Ескендірұлы

«Жас жол инспекторлары» ЖҚЖИ тобы

1 топ: /5 сын/

                     Сәрсенбі: 10.00-12.00

                    Бейсенбі: 10.00-12.00

2 топ: / 8 сын/

                     Сәрсенбі:15.00-17.00

3 топ: /6-7 сын/

                           Жұма: 10.00-13.00

4 топ: /8-9 сын/

                            Сенбі: 12.00-14.00

87023044182

21

Билибаева Нариман Аманбаевна

«Жас гүл өсіруші»

1 топ: /5-7 сын/

                        Дүйсенбі: 11.00-12.20

                        Сейсенбі: 11.00-12.20

2 топ: /8-9 сын/

                        Сәрсенбі: 15.00-16.20

                       Бейсенбі: 15.00-15.40

3 топ: /10-11 сын/

                           Жұма: 15.00-16.20

87017237805

22

Пернебай Айғаным Шаймерденқызы

Манерлеп оқу «Шешендік өнер»

1 топ: / 9   сын/

                         Дүйсенбі: 15.00-16.20

                         Сейсенбі: 15.00-15.40

2 топ: /10 сын/

                        Сәрсенбі: 15.00-16.20

                        Бейсенбі:  15.00-15.40

3 топ:/ 8 сын/

                           Жұма: 15.00-16.20

                       Бейсенбі: 15.00-15.40

87007999540

 

24

Мұқанбаева

Жарқын

 Балмұқанқызы

Психологиялық  клуб «Психология әлемі»

1 топ: /5 сын/  Сәрсенбі: 12.00-13.20

                           Жұма: 12.00-13.20

87026152395

Көшбасшылар   мектебі

1 топ: /5-7 сын/  Дүйсенбі:  12.00-13.20

2 топ: /8 сын/    Дүйсенбі: 14.00-15.20

     / 10 сын/       Сенбі: 12.00-12.40

25

 

Жусупова

Гульжамиля

Ильясовна

«Инабат» қыздар клубы

1- топ:/7 сын./Дүйсенбі:     10.00-11.20

                          Бейсенбі:     10.00-11.20

2 топ: /8 сын./ Дүйсенбі:    15.00-16.20

                          Сәрсенбі:    15.00-16.20

3 топ:  /6 г,ғ,д,е,ж /   

                          Сейсенбі:    10.00-11.20

                          Сәрсенбі:    11.00-12.20

87757204342

«Дос» психологиялық клуб

1 топ:  /5 а,ә,б /  

                             Сәрсенбі: 12.20--13.40

                             Сенбі:       9.00-10.20

2 топ:  /5в,г ғ   /    

                              Сейсенбі:11.20-12.40

                                  Сенбі: 11.00-12.20

3 топ: /5 д,е,ж,м/ Сейсенбі:12.40-13.20

                                  Сенбі: 12.30-13.50

4 топ: /7 сын/  

                            Бейсенбі: 11.00-12.20

                            Жұма:      11.00-12.20                           

5 топ:  / 8 сын/

                           Бейсенбі: 14.00-15.20

                           Жұма:      14.00-15.20

6 топ: / 6 «а,ә,б,в/   

                                Сенбі: 13.00-14.20

26

Аманжолов Р.Н.

«Жас құтқарушы» үйірмесі

1 топ:/6 -7 сын:    Сенбі: 11.00-12.30

 

87014609361