Меню KDT
МЕНЮ
logo.jpg

АСТАНА ҚАЛАСЫ №64 МЕКТЕП-ЛИЦЕЙІНЕ ҚОШ КЕЛДІҢІЗДЕР! 

МЕКТЕП МИССИЯСЫ: 
БҮГІНГІ КҮНМЕН ӨМІР СҮРІП, БОЛАШАҚТЫ ҚАМДАЙМЫЗ
1-7 сыныптарғаарналған  республикалық "Зерде" зерттеу жұмыстары мен

шығармашылық жобалар конкурсының іріктеу кезеңі қорытындысы

2018-2019 оқу жылы

 

Оқушының аты-жөні

Тақырыбы

Сыныбы

Жетекшісінің аты –жөні

 

орын

1

Ілескен Әсемай, Сейдулла Айару

Бесік -атадан қалған көне мұра

3

Байкен Зульфия Сериковна

ІІ

2

Сағындық Аяулым

Қазақ халқының тұрмыстық бұйымдарын жасауда Нунофельтинг техникасын пайдаланудың тиімділігі

6

Тұрғанбекова Әдемі Нұрланқызы

ІІІ

3

Сыдыкова Аянат

«Ешкі сүтінің пайдасы»

3

Турсбекова Елшат Сабитхановна

ІІ

4

Тұрсынбай Назым

Мектеп  боры  және оның денсаулыққа әсері.

7

Киргизбаева Баян Даутбаевна

ІІІ

5

Сеитжан Айзере

Пиктограмма

2

Дамет Маржан Искендировна

ІІ

6

Жеңісқызы Мерей

Мифтік таным және олардың көркем әдебиетте бейнеленуі

6

Махметова Тоқтар Сайлауовна

Грамота

7

Қанапия Адия

Есімдер сыры

4

Аманбаева Мәншүк Бадановна

І 

8

Досымов Төрегелді

Ұлы дала тарихындағы Ұлытау

4

Жуламанова Темірболат Кожаковна

І

9

Аскатқызы Жаным

Қазақтың ұлттық бұйымы – текемет

3

Байкен Зульфия

І












Жалпы білім беретін пәндер бойынша  республикалық ғылыми жобалар конкурсының ІІ ( қалалық) кезеңіндегі жүлдегер оқушылар туралы мәлімет

 2018-2019 оқу жылы

 

Оқушының аты-жөні

ЖСН

Мектебі

Сыныбы

Жетекшісі

 

 

Орын

1

Полатова Зауре

021016650712

№ 64 мектеп

10

Жусупбекова Динара Батыровна

 

2-орын

2

Жолдыбаева Ләйлә Ерболқызы

 

030114650338

№ 64 мектеп

9

Нурбекова Дана Шохановна

2-орын

3

Болатбаева Айдана Айдархановна

 

031104650920

№ 64 мектеп

9

Нурбекова Дана Шохановна

2-орын

4

Сардарбекова Ақару  Хамитбекқызы

041019651087

№ 64 мектеп

9

Аширбаева  Магрипа

Кожахатовна

2-орын

5

Көбейсінова Жансая Русланқызы

030115651054

№ 64 мектеп

10

Куанышкалиев Мэльс Кайырбекович

3-орын

6

Сәрсекей Алтынай Мерекеқызы

020401650801

№ 64 мектеп

11

Талканбаева  Куланда Ахметовна

Грамота

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жалпы білім беретін пәндер бойынша  республикалық пән олимпиадасының

ІІ ( қалалық) кезеңіндегі жүлдегер оқушылар туралы мәлімет
2018-2019 оқу жылы

 

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Мұғалімнің аты-жөні

Орын

1

Аманжол Ұлжан

9

қазақ тілі мен әдебиеті

Махметова Тоқтар Сайлауовна

3-орын

 

4

Николаев Азиз

10

ағылшын тілі

Жакупбекова Арна Куттыбековна

3-орын

 

10

Жигербаев Еркебұлан

11

физика

Талканбаева  Куланда Ахметовна

2-орын

11

Есболов  Ғалымжан

10

физика

Мырзақұлов  Арман  Әскербекұлы

3-орын

12

Жантемиров  Диас

9

физика

Мырзақұлов  Арман  Әскербекұлы

3-орын

13

Хусаинов Касым Бактиярович

10

информатика

Төлеген Куагер

Грамота

14

Бейсембаев Кабдулла Арманұлы

11

информатика

Кыдирова Сандугаш Айдарбековна

3-орын

 

16

Өмірзақ Әзиза Шыңғысқызы

10

Химия

Ізәлі Жадыра Мырзаханқызы

грамота